Promocje

Przewidujemy dla Was okolicznościowe rabaty, które gwarantują promocyjne ceny usług. Aż żal nie skorzystać!

Voucher upominkowy Beauty Angel - Usługi kosmetyczne

Chcesz wyglądać w ten wyjątkowy wieczór jak prawdziwa bogini? Dzięki nam będzie to możliwe!
Zapraszamy na makijaż, manicure, rzęsy, w których będziesz wyglądać jak królowa imprezy. Gwarantujemy spektakularny efekt…i zdecydowanie konkurencyjne ceny!
Nie masz pomysłu na prezent? Chcesz zrobić coś oryginalnego, ale praktycznego? Oferujemy eleganckie KARTY PODARUNKOWE BEAUTY ANGEL. To kupon na wybrany zabieg zaprojektowany w formie eleganckiej karty. Sprawdzi się jako dodatek do bukietu kwiatów lub pudełka czekoladek. Będzie miłą niespodzianką z okazji urodzin, imienin, walentynek, Dnia Matki czy Dnia Kobiet. To także dobry sposób na przeprosiny, zwłaszcza dla obrażonej partnerki :)
W sprzedaży posiadamy karty w kwocie od 50 do 500 zł.

Kupon jest przeznaczony na zabiegi kosmetyczne: twarzy, ciała, manicure, pedicure, masaże oraz makijaż permanentny.
Klient, najlepiej po uprzednim kontakcie telefonicznym, wybiera dowolny zabieg w kwocie kuponu.

Realizacja zabiegów w ramach kuponu na 100 zł lub 150 zł – obejmuje przykładowo: demakijaż, diagnostykę skóry i dobór odpowiedniego zabiegu (peeling kawitacyjny, oksytobrazja, kwasy, serum z ultradźwiękami, mikrodermabrazja). Następnie wykonujemy masaż i używamy odpowiednio dobranej maski. Klient może jednak sam zdecydować, jaki zabieg ma zostać wykonany.
Przewidywany czas usługi, w zależności od dobranego zabiegu, trwa od 60 do 90 minut.

 

Uprzejmie informujemy, że salon poszerza swoją ofertę o usługę depilacji laserowej.  Szczegóły dotyczące nowej usługi znajdą Państwo na stronie: https://depilacja.pl/. Zapraszamy do zapisów!

 

tani i trwały makijaż permanentny rzeszów - Salon Beauty Angel