O nas

Salon Beauty Angel powstał z pasji i zaangażowania jego właścicielki, Bogumiły Stachowicz.
Każda usługa, którą realizuje gabinet jest wcześniej odpowiednio przemyślana i poparta doświadczeniem w branży kosmetycznej. Właścicielka dba o to, by klientki miały możliwość wyboru najnowszych trendów w dziedzinie kosmetologii.
Gabinet oferuje szereg zabiegów z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała, posiada również bogatą ofertę z zakresu stylizacji i zdobienia paznokci.
Klientki mogą skorzystać z usługi makijażu permanentnego, uwydatniając brwi, poprawiając kontur powieki lub ust. Kosmetyczki wykonują również przedłużanie rzęs.
Salon ma być miejscem relaksu i odprężenia, dlatego Beauty Angel oferuje również masaże, w tym masaż bańką chińską oraz depliacje.
Zabiegi wykonywane są profesjonalnie i przede wszystkim bardzo starannie. Klienci mogą liczyć na fachowe porady i wsparcie w przypadku każdej wątpliwości co do wykonywanego zabiegu.
Salon ma grono stałych klientów, które ciągle się powiększa.
Właścicielka dba o to, by udoskonalać swoje umiejętności, uczestnicząc w warsztatach kosmetycznych. Sama również prowadzi szkolenia z zakresu stylizacji paznokci.
Salon ma w swojej ofercie najnowsze trendy kosmetyczne, a klientki nie mają wątpliwości, że oddają się w dobre ręce.

Uprzejmie informujemy, że salon poszerza swoją ofertę o usługę depilacji laserowej.  Szczegóły dotyczące nowej usługi znajda Państwo na stronie: https://depilacja.pl/.
Zapraszamy do zapisów!